| PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi Active | |
|---|---|
| Vételár: | 2.250.000 Ft |
| Ár (EUR): | € 5.942 |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2014 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Egyterű |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 291 880 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 360 kg |
| Össztömeg: | 2 040 kg |
| Csomagtartó: | 544 liter |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1560 cm³ |
| Teljesítmény: | 68 kW, 92 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/6 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 205/65 R 15 |
| PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 HDi Active | |
|
Beltér
|
Műszaki
|
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
Fedezze fel a tökéletes családi autót! A Partner Tepee nemcsak tágas és kényelmes, hanem gazdaságos és megbízható társ a mindennapokban. Családbarát kialakítás. 5 kényelmes ülés, bőséges lábtér. Óriási csomagtartó babakocsi, bevásárlás, utazás? Nem gond! Tolóajtók a könnyű beszálláshoz gyerekekkel különösen praktikus. Gazdaságos és környezetbarát 1.6 HDi dízelmotor alacsony fogyasztással. Megbízható teljesítmény városban és országúton egyaránt. Biztonság mindenekelőtt ABS, ESP, légzsákok a család biztonsága garantált. Isofix rögzítési pontok a gyereküléshez. 1 ÉV VAGY 25.000 Km GARANCIA! /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- autóbeszámítás lehetséges
- garázsban tartott
- törzskönyv
- vezetett szervizkönyv










