| BMW 325i xDrive Coupe | |
|---|---|
| Vételár: | 3.899.000 Ft |
| Ár (EUR): | € 10.640 |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2008 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Coupe |
| Hitel | |
| Finanszírozás: | 0%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 135 072 km |
| Szállítható szem. száma: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Szín: | Kék (metál) |
| Saját tömeg: | 1 495 kg |
| Össztömeg: | 2 100 kg |
| Csomagtartó: | 440 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2996 cm³ |
| Teljesítmény: | 160 kW, 218 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/2 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 225/45 R 17 |
| BMW 325i xDrive Coupe | |
|
Beltér
|
Műszaki
|
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
RENDSZÁMOS: AOFY-409, KITŰNŐ SÉRÜLÉSMENTES ÁLLAPOT, ÚJ KÉTSZÉLES GUMIK. /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- autóbeszámítás lehetséges
- garantált km futás
- garázsban tartott
- keveset futott
- nem dohányzó
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- vezetett szervizkönyv
- 0%-tól elvihető












