| VOLKSWAGEN POLO IV 1.4 80 16V Comfortline Ice | |
|---|---|
| Vételár: | ELADVA |
| Ár (EUR): | |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2009 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hitel | |
| Finanszírozás: | 0%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 231 462 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Kék |
| Saját tömeg: | 1 015 kg |
| Össztömeg: | 1 580 kg |
| Csomagtartó: | 270 liter |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1390 cm³ |
| Teljesítmény: | 59 kW, 80 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/7 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 165/70 R 14 |
| VOLKSWAGEN POLO IV 1.4 80 16V Comfortline Ice | |
|
Beltér
|
Műszaki
|
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
KITŰNŐ KORRÓZIÓMENTES ÁLLAPOT, UTASTERE SZÉP ÉS TISZTA. ÁTADÁS: 2-3 NAP! /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- autóbeszámítás lehetséges
- garantált km futás
- garázsban tartott
- nem dohányzó
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- vezetett szervizkönyv
- 0%-tól elvihető












