| BMW 114d Sport Line | |
|---|---|
| Vételár: | 3.099.000 Ft |
| Ár (EUR): | € 8.245 |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2014 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hitel | |
| Finanszírozás: | 0%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 164 848 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Saját tömeg: | 1 310 kg |
| Össztömeg: | 1 840 kg |
| Csomagtartó: | 1 200 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 70 kW, 95 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/3 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 205/55 R 16 |
| BMW 114d Sport Line | |
|
Műszaki
|
Beltér
|
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
Megkímélt jó állapot, korrózió nincs. Vezérlés cseréve. Elegancia, dinamika és takarékosság egyben! Sportos megjelenés, kifinomult belső tér, és a BMW-re jellemző vezetési élmény minden kilométeren. 1.6 dízel motor alacsony fogyasztás, magas élmény! Sport Line felszereltség: sportülések, sportkormány, fekete díszítőelemek. Tökéletes választás, ha szereted az igényes, mégis gazdaságos autókat! 1 ÉV VAGY 25000 Km GARANCIA! /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- autóbeszámítás lehetséges
- frissen szervizelt
- garantált km futás
- garázsban tartott
- keveset futott
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- 0%-tól elvihető













