| BMW 320i Advantage | |
|---|---|
| Vételár: | 8.500.000 Ft |
| Ár (EUR): | € 22.449 |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2019 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 159 092 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 495 kg |
| Össztömeg: | 2 050 kg |
| Csomagtartó: | 480 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1998 cm³ |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/8 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 205/60 R 16 |
| BMW 320i Advantage | |
|
Műszaki
|
Beltér
|
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
Eladó ELSŐ TULAJDONOSTÓL új autó vásárlása miatt egy megkímélt, 2019-es BMW 320i, ami tökéletes választás, ha fiatalos lendületet és prémium vezetési élményt keresel! Bmw Vallis-nál szervizelt. A kocsi megbízható, erős és stílusos, pont, mint amilyennek egy igazi BMW-nek lennie kell. Ideális választás mindennapi használatra, de hosszabb utakra is élmény vele menni. Végig karbantartott, hibamentes állapotban. Automata váltó kényelmes és sportos egyszerre. Dinamikus, takarékos benzinmotor. Elegáns külső, modern beltér. /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- azonnal elvihető
- első forgalomba helyezés Magyarországon
- első tulajdonostól
- garantált km futás
- nem dohányzó
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- végig vezetett szervizkönyv
- vezetett szervizkönyv












