| VOLKSWAGEN PASSAT VIII 2.0 TDI DSG | |
|---|---|
| Vételár: | ELADVA |
| Ár (EUR): | |
| Általános adatok | |
| Évjárat: | 2015/12 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Kombi |
| Hitel | |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 288 203 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg: | 1 466 kg |
| Össztömeg: | 2 130 kg |
| Csomagtartó: | 650 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/3 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 215/60 R 16 |
| VOLKSWAGEN PASSAT VIII 2.0 TDI DSG | |
Műszaki
|
Beltér
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
KITŰNŐ MEGKÍMÉLT ÁLLAPOT, 2 KULCS, SZERVÍZKÖNYV+SZÁMLÁK, KORRÓZIÓ NINCS, UTASTERE KOPÁSOKTÓL MENTES. 1 ÉV VAGY 25.000 Km GARANCIA! /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- azonnal elvihető
- garantált km futás
- garázsban tartott
- hölgy tulajdonostól
- második tulajdonostól
- nem dohányzó
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- végig vezetett szervizkönyv
- vezetett szervizkönyv
- 20%-tól elvihető












