| Ár, költségek |
|
|---|---|
| Vételár: | 2.650.000 Ft |
| Ár (EUR): | € 7.037 |
| Általános adatok | |
| Gyártási év: | 2012/12 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Egyterű |
| Hitel | |
| Finanszírozás: | 0%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
| Km. óra állás: | 263 762 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Saját tömeg: | 1 641 kg |
| Össztömeg: | 2 390 kg |
| Csomagtartó: | 710 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1956 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/2 |
| Abroncs | |
| Nyári gumi méret: | 225/50 R 17 |
| OPEL ZAFIRA Tourer 2.0 CDTI Active | |
Beltér
|
Műszaki
|
Kültér
|
Multimédia / Navigáció
|
Leírás
Kitűnő korróziómentes állapot, az árban: 1 ÉV VAGY 25.000 Km GARANCIA /////////////// NYITVA: H-P: 9-17 -ig —– SZOMBAT: 9-12.00 -ig — VASÁRNAP: ZÁRVA – ////////////////////////// AUTÓT BESZÁMOLUNK(csak számunkra is megfelelőt)- kecskemetautoponthu -! – HITEL – LÍZING FORINT ALAPON! – ÁTÍRÁSI ÜGYINTÉZÉS! ///////////////////// CÍM: KECSKEMÉT BUDAI ÚT(Máriahegy) 421.– PEST FELÉ A 4 SÁVOS ÚT A TESCO ÉS A MOL KÚT KÖZÖTT (térképre kattintva pontosan látszik). ////////////////////// Cégünk az ajánlattételi kötöttségét kizárja, A fent közölt önerő és törlesztőrészlet banktól függően változhat. A bank a hitelbírálat jogát fenntartja.
Egyéb információ
- autóbeszámítás lehetséges
- garantált km futás
- garázsban tartott
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
- vezetett szervizkönyv
- 0%-tól elvihető












